Productomschrijving
Extra stabiliteit bij de pols
De Adidas Bandage is geschikt om de pols extra stabiliteit te geven. De gebruiker kan de bandage naar wens afstellen en zo zorgen dat de pols extra stevig is bij bijvoorbeeld stoten. Met de klittenband sluiting is het makkelijk om de bandage zelf om te doen. Tevens is deze herbruikbaar
Lichte stof en extra stretch
De bandage is gemaakt van 100% katoen. Dit is een lichte stof en zorgt ervoor dat de armen niet onnodig zwaarder worden. De stretch zorgt ervoor dat de bandage extra strak om de pols kan worden getrokken. De bandage is 20 cm lang en 4,5 millimeter dik. De bandage is in het zwart of roze verkrijgbaar.
Vergelijkbare producten
Reviews over de Adidas Bandage
Schrijf een reviewJe helpt niet alleen anderen door jouw ervaringen, maar ook maak je kans op 100,- shoptegoed van Frank.
Ja, ik ben er uit, deze wil ik
