Productomschrijving
Stevig statief met hoog draagvermogen
Het Falcon Eyes Lampstatief L3900GA/B Heavy Duty is een zeer degelijk statief waar u studioflitsers of continu-verlichting op kunt bevestigen. Ook zware apparatuur kunt u goed op dit statief zetten. Het lampstatief heeft namelijk een maximaal draagvermogen van maar liefst 22,5 kilogram. Daarnaast beschikt de Falcon Eyes L3900GA/B over een ingebouwde luchtvering, om eventuele schokken op te vangen. Dankzij de grote spreidstand van 130 centimeter (diameter), staat het statief altijd erg stabiel.
Gemakkelijk mee te nemen
Het Falcon Eyes L3900GA/B lampstatief is stevig, maar toch gemakkelijk in te klappen en mee te nemen. Dit komt mede door het lichte gewicht (2,3 kilogram). U kunt dit statief dus ook prima op locatie gebruiken.
Spigot met meerdere mogelijkheden
De meegeleverde spigot is voorzien van een 1/4" en 1/8" male schroefdraad. Hierdoor passen bijna alle lampen en accessoires met een standaard spigot aansluiting goed op dit statief. De spigot kan zowel aan de zijkant als bovenop het statief bevestigd worden. Ook de lampen en andere accessoires kunt u dus zowel bovenop als aan de zijkant plaatsen. Het statief bestaat uit vier secties, waarvan de stangen een diameter hebben van achtereenvolgens 35.7, 31.6, 28.2 en 25.3 milimeter.
Maximaal draagvermogen:
Hieronder staat het maximaal belastbaar gewicht, aangegeven voor de verschillende standen waarin het statief kan staan.
- Uitgeklapt tot en met de 1e sectie: 22,5 kilogram.
- Uitgeklapt tot en met de 2e sectie: 22,5 kilogram.
- Uitgeklapt tot en met de 3e sectie: 20 kilogram.
- Uitgeklapt tot en met de 4e sectie: 12,5 kilogram.
Vergelijkbare producten
Reviews over de Falcon Eyes Lampstatief L3900GA/B Heavy Duty
Op dit moment hebben we nog geen reviews ontvangen voor de Falcon Eyes Lampstatief L3900GA/B Heavy Duty.
Wij zouden het geweldig vinden als je een review over de Falcon Eyes Lampstatief L3900GA/B Heavy Duty gaat schrijven.
Je helpt niet alleen anderen door jouw ervaringen, maar ook maak je kans op 100,- shoptegoed van Frank.
Ja, ik ben er uit, deze wil ik
