Productomschrijving
Mobiel schrikdraadapparaat voor tijdelijke afrastering
Verplaats je je schapen wel eens van de ene naar de andere locatie, maar heb je wel overal stroom voor je afrastering nodig, dan is het Gallagher S40 schrikdraadapparaat ideaal. Zeker wanneer de nieuwe locatie wat meer afgelegen is. Doordat het schrikdraadapparaat op zonne-energie werkt is hij zeer mobiel. Mocht er eens een tijd geen zon schijnen, is er niet gelijk paniek in de tent. De accu slaat ook stroom op en daarmee kan hij drie weken vooruit.
Specificaties
Het schrikdraadapparaat is geschikt voor kleinere afrasteringen van maximaal 5 kilometer. Met lichte begroeiing is het mogelijk om een afzetting van 3 kilometer te creëren. De ladingsenergie bedraagt 0,40 joule. De maximale uitgangsspanning is 7900 volt.
Combineer en profiteer
Reviews over de Gallagher S40 schrikdraadapparaat
Schrijf een reviewJe helpt niet alleen anderen door jouw ervaringen, maar ook maak je kans op 100,- shoptegoed van Frank.
Vergelijkbare producten
Ja, ik ben er uit, deze wil ik
