Productomschrijving
Comfortabele regenbroek
Deze regenbroek van Mac in a Sac is gemaakt van lichtgewicht nylon en is dankzij de getapte naden 100 procent waterdicht. De broek is daarnaast ademend en winddicht. Ideaal dus om te dragen tijdens een wandeltocht of wanneer u op de fiets naar het werk gaat en het regent buiten. De Mac in a Sac Overtrouser regenbroek is een unisex model, dus zowel geschikt voor mannen als vrouwen.
Verstelbare beenpijpen
Wanneer u deze regenbroek draagt is het wel zo fijn dat u deze geheel kunt afstemmen op uw eigen wensen. De broekspijpen zijn daarom verstelbaar met klittenband en in de taille is elastiek aangebracht zodat de broek mooi aansluit op de taille.
Leverbaar in verschillende maten
De Mac in a Sac regenbroek is zwart van kleur en is prima te combineren met de Mac in a Sac Jacket regenjas. De broek is leverbaar in de maten XS tot en met XXL. In de maattabel kunt u zien welke maat geschikt is voor uw beenlengte.
- Klik hier voor de Mac in a Sac Overtrouser kinderregenbroek
Vergelijkbare producten
Reviews over de Mac in a Sac Overtrouser regenbroek
Schrijf een reviewJe helpt niet alleen anderen door jouw ervaringen, maar ook maak je kans op 100,- shoptegoed van Frank.
Ja, ik ben er uit, deze wil ik
