Productomschrijving
Zwevend whiskeyglas
Geheel volgens de designprincipes van Nude is het Nude Arch whiskeyglas elegant vormgegeven, simpel en toch elegant. Door de welving in de bodem van het whiskeyglas lijkt deze bijna te zweven. Verbaas u over het gewicht van deze tumbler en ervaar het goede mondgevoel door de dunne rand.
Vaatwasmachinebestendig
Het whiskeyglas heeft een inhoud van 300 milliliter, is 9 centimeter hoog en heeft een diameter van 8 centimeter. Na het gebruik kunt het glas probleemloos in de vaatwasmachine reinigen, want het is vaatwasmachinebestendig. Dit whiskeyglas wordt geleverd in een geschenkverpakking van 2 stuks.
Vergelijkbare producten
Reviews over de Nude Glass Arch whiskeyglas 300ml - set van 2
Schrijf een reviewJe helpt niet alleen anderen door jouw ervaringen, maar ook maak je kans op 100,- shoptegoed van Frank.
Ja, ik ben er uit, deze wil ik
