Productomschrijving
Genieten van gebak
Taart eten is natuurlijk altijd een feestje, maar met het gebakbordje uit de Spring to Life collectie is niet alleen het gebak meer de blikvanger. Het handgemaakte gebaksbordje is gemaakt van porselein en is erg duurzaam. Dit bordje is elegant vormgegeven en geïllustreerd met bloeiende rozen en sierlijke tulpen. De omlijning met subtiele goudaccenten en rood-wit gestreept detail maakt het bordje af.
Happy products for Happy people
Pip Studio maakt al jarenlang vrolijke, kleurrijke alledaagse producten waaronder servies, kleding en badkameraccessoires. Oprichtster Anke van der Endt heeft Pip Studio in 2007 opgericht omdat ze geen producten kon vinden die bij haar smaak pasten. Het label heeft als doel om blijdschap en vreugde te brengen. Het motto is dan ook niet voor niets 'Happy products for Happy people'.
De Spring to Life collectie
De Spring to Life collectie van Pip sluit volledig aan bij dit motto. Het antieke bloemetjesdesign zorgt samen met de rode en gouden accenten voor een vrolijk geheel. De collectie is verkrijgbaar in vier smaakvolle kleuren. Kies voor gebroken wit, groen, blauw of roze of maak het extra kleurrijk door alle onderdelen met elkaar te mixen! De producten van Pip Studio zijn namelijk ook zeer geschikt om met elkaar te combineren en zo jouw eigen persoonlijke servies te creëren.
Vergelijkbare producten
Reviews over de Pip Studio Spring to Life gebaksbordje 17cm
Schrijf een reviewJe helpt niet alleen anderen door jouw ervaringen, maar ook maak je kans op 100,- shoptegoed van Frank.
Ja, ik ben er uit, deze wil ik



